Plátýnková maska na vlasy

/
8 Comments
Krásný den,

plátýnkové masky patří mezi mé oblíbené. Vyzkoušela jsem jich už spoustu na obličej, nohy i ruce. Když jsem byla v Primarku, zaujala mě plátýnková maska na vlasy. Chvíli jsem váhala, zda ji vzít nebo ne a Janča přispěla k tomu, abych si ji vzala, že u nikoho ještě tuto beauty věc neviděla. Na masku jsem se těšila, takže jsem ji hned druhý den vyzkoušela.


Hydratační plátýnková maska stála 4 eura. Veselý potisk jednorožců byl příjemným bonusem. Maska má vlasy posílit a dodat jim lesk. Obsah masky hezky květinově voněl a byl rozprostřený po krajích masky. Nejprve jsem si vlasy umyla šamponem. Poté jsem si masku nasadila na hlavu a rozetřela ji ve vlasech, abych ji měla všude. Prvně jsem si myslela, že na mé husté a dlouhé vlasy bude masky málo, ale nebylo. Maska se má nechat působit 15 - 20 minut, já ji nechala na vlasech déle. Líbilo se mi, že jsem si pohodlně lehla a věděla jsem, že se mi nezamaže polštář, protože mám vlasy chráněné.
Masku jsem pak už jen umyla vodou a žádný další kosmetický produkt jsem nepoužila. Už při mytí jsem cítila, jak jsou vlasy hebké a jednoduše jsem z masky nadšená.


Masku můžu za sebe určitě doporučit a navíc si myslím, že by to byl i skvělý dárek. V květnu pojedu do Drážďan do Primarku, tak se podívám, zda mají další varianty.

Zalíbila se Vám maska? Máte rády plátýnkové masky? U mě opravdu patří k těm nejoblíbenějším, protože masku jen vytáhnu, položím na příslušnou část těla a relaxuji.

Mějte se moc báječně,
Veru
8 komentářů:

 1. Plátýnkové masky mám moc ráda, ale žádnou na vlasy jsem ještě nezkoušela:D. Ale vypadá skvěle!
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Jee, junikorní maska, tak to je super! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Je skvělá holky, jestli budete mít příležitost vyzkoušet, kupujte :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle jsem ještě neviděla :D Ale nevypadá to špatně.
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 5. Tak toto jsem ještě neviděla, nevím jestli mě to láká, ale vypadá to dost zajímavě a může to být opravdu dobré :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 6. Plátýnkové masky na pleť znám, ale na valasy? To je mi novinka :-) nikde jinde jsem na ně zatím nenarazila, ale věřím, že brzy ji bude také plno :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat

Děkuju za Vaše komentáře :)

Veru. Používá technologii služby Blogger.
Děkuji moc za každý komentář :*