O sebevědomí a sebelásce

/
14 Comments
Krásný den milé čtenářky :),

tento článek je věnovaný všem ženám. Astrid chce podpořit sebevědomí českých žen a chce, aby si více užívaly své ženskosti a aby se měly rády. Moc se mi tento projekt líbí a rozhodla jsem se blíže k tomuto tématu vyjádřit.

Ještě než Vám řeknu svůj názor, tak pokud rády soutěžíte, můžete se do projektu zapojit buď na Instagramu a nebo na webové stránce https://www.ceska-krasa.cz/. Zapojíte se tak, že nahrajete fotku s okamžikem, kdy Vy samy se cítíte nejkrásnější. Já jsem se do soutěže také zapojila s fotkou s růžemi, protože když dostanu květiny, cítím se jako žena jedinečně.

Jsem ráda, že se Astrid snaží dodat ženám více sebevědomí. Mně samotné trvalo, než jsem si našla k sobě cestu, než jsem se začala mít celkově ráda. Musím Vám přiznat, že je to skvělý pocit, když si sama sebe vážím, dokážu se pochválit a znám svoji cenu. Vím, co mám na sobě ráda a za co jsem na sebe pyšná.

Přála bych všem ženám, aby se na sebe podívaly do zrcadla a za cokoliv se pochválily. Ať už za tu vnější krásu nebo vnitřní. Myslím si, že každá žena je krásná a každá je originální.

Nelíbí se mi, že na nás ženy je vytvářen velký tlak, hlavně co se týče dokonalosti. Abychom vždy vypadaly perfektně a stíhaly všechno a dělaly všechno tak, abychom se zalíbily druhým. Nelíbí se mi ani to, že někdo může udávat, co je nejkrásnější, kdo je nejkrásnější a co všechno má žena splňovat.

Víte, já tímto článkem nechci být nějaká extra motivační, já jen mluvím z vlastní zkušenosti. Sama jsem si totiž kolikrát pomyslela, že nemám to či ono a že nestíhám to a to, jako jiná žena. Nechala jsem se jednoduše unést nátlakem. Ale pak jsem se zastavila a řekla jsem si - dost. Ty se nemusíš za ničím uhánět, buď sama sebou, dělej vše tak, aby jsi hlavně ty byla šťastná. A víte co? Já se opravdu cítím šťastně. Přijde mi, že spousta žen je ovlivněno dnešní dobou a ve výsledku šťastné nejsou, protože jsou tak akorát ve stresu, protože se neustále za něčím honí.

Kéž by se moje slova dostala k co nejvíce ženám a každá žena si uvědomila svoji krásu a měla se ráda, opravdu ráda, taková jaká je.


Mějte se nádherně,
Veru ♥
14 komentářů:

 1. Přesně tak, být sama sebou. Každá žena je krásná. Držím palce v soutěži. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Se vším souhlasím, Veru, taky mi trvalo, než jsem si k sobě našla cestu, přestala na sobě hledat možné chyby a nedokonalosti a začala si sama sebe vážit, ale ten pocit za to stojí. A přeji to všem, aby si k sobě našly cestu, žijeme jen jednou a byla by škoda nemít se rády:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě, žijeme jen jednou. Když mám nějakou pochurmou náladu, snažím se z ní, co nejdříve dostat zase do té pozitivní, protože čas letí :)

   Vymazat
 3. Moc pěkný článek.:) a pěkná fotka, držím palce ať vyhraješ.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkný článek, souhlasím s tebou. Nikdo není dokonalý a nikdo nemá právo si o sobě myslet že je nadřazený ostatním.. Nejdůležitější je nenechat se strhnout, nezávidět druhým a nepropadnout tolik tomu konzumnímu způsobu života. Většinou když člověk šíří dobré věci, tak se k němu taky zpětně od druhých vrátí. Dostala jsi tolik pěkných věcí :-) Ty jsi hrozně příjemný člověk, moc se mi líbí tvoje vystupování a zkrátka tě mám takhle virtuálně moc ráda. Hlavně ať se ti v nové práci líbí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terezko, moc děkuju za Tvůj úžasnej komentář ♥

   Vymazat
 5. Krásný článek, pěkně napsáno a ve videu to říkáš moc pěkně a šíleně ti to tam sluší Veru :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc Jity děkuju a to mám jen řasenku a konturku :)

   Vymazat
 6. hezký článek a krásné fotky :) myslím, že je v dnešním světě celkem těžké mít zdravé sebevědomí a mít se ráda, když kolem nás a všude na sociálních sítích vídáme vyretušované a nereálné modelky :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to je škoda, že tohle vnímáme. Přijde mi, že ty holky si nepřijdou krásné, když tohle dělají :)

   Vymazat

Děkuju za Vaše komentáře :)

Veru. Používá technologii služby Blogger.
Děkuji moc za každý komentář :*