doprimarku.cz - dojmy

/
12 Comments
Krásný den :),

v sobotu 28.10. jsme s kamarádkou jely na nákup do Primarku do Drážďan. Z Pardubic jsme vyjeli 7:30 a 10:45 jsme už byli na místě, s tím, že jsme měli i půlhodinovou přestávku. Odjezd domů byl v 17:00. Musím pochválit organizaci, kdy všechno probíhalo podle času. Delegátka, slečna Stela, byla stále usměvavá a příjemná, takže také super. Na cestu jsme dostali sladkost a pití. Poskytnutý čas na nakupování je ideální. Měkké i se v textu vyskytuje správně, protože na nákupy se vydalo i pár mužů :).

Jenom v Primarku jsme s Terezkou nakupovaly přes 3,5 hodiny. Primark má 3 patra a nabízí dámské, pánské a dětské oblečení. Také nabízí spoustu kosmetiky, což mě osobně velmi překvapilo. Ve 3. patře je i sekce věcí do domácnosti. Nechybí také boty, kabelky, doplňky, prádlo, pyžama. Sortiment je opravdu široký a my jenom po Primarku nachodily 4 km. Pár záběrů z 2. a 3. patra můžete vidět ve videu.

OC je velké, takže je zde i spoustu dalších obchodů jak uvnitř, tak také hned u OC. My dále navštívily Lush, DM, HM home. V příštích dnech se můžete těšit na nákupové video.

A pokud byste někdo chtěl jet se mnou na nákupy do Primarku do Rakouska do OC G3, tak já pojedu 17.11. 2017 z Olomouce, tentokrát v roli delegátky. Budu mít 1 lístek navíc. Pokud se mnou chcete jet, napište mi na VeruKru@seznam.cz, ráda někoho z mých čtenářek poznám :).

Můžu tedy jedině doporučit nákupy s http://www.doprimarku.cz/ . Uděláte si skvělý den plný nákupů, které jsou dobré nejen po stránce psychické, ale také fyzické.

Jezdí se z Brna, Českých Budějovic, Plzně, Hradce Králové, Pardubic, Olomouce, Jihlavy a Vyškova.

Nakupovací den jsme si s Terezkou užily, bylo to super, moc děkuji ♥.

A Vy se mějte nádherně a pokud chcete, mrknětě na krátké video, kde zmiňujeme své dojmy a je tam i pár záběrů z OC - opravdu jen pár.

Veru

12 komentářů:

 1. Jé taky se chystáme 17.11 do Primarku. Tak se třeba v autobusu potkáme. ��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak pokud pojedeš, určitě budu ráda, když mě oslovíš :)

   Vymazat
 2. Jeee, tam muselo být skvěle a tolik nachozených kilometrů jen po obchoďáku, paráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by člověk neřekl :) začala jsem využívat denní aplikaci na km a vždycky nevěřím vlastním očím, kolik km nachodím jen když mám zařizování ve městě :)

   Vymazat
 3. Primark je nakupovací ráj, jeden by ani neřekl, co se u nákupu člověk nachodí:-D Veru, už se těším na Tvé video s úlovky ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesně tak :D a to jsem nachodila ještě o 1 km více :D. Máme s kamarádkou stejnou aplikaci, tak se divila, kde já jsem lítala :D

   Vymazat
 4. Do primarku se chystám 4.11. Takze uz se tesim, co vsechno nakoupim 😍😀😀

  https://vita-brunettes.blogspot.cz/?m=1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se taky těším na další cesty, letos tam budu nakupovat vánoční dárečky :)

   Vymazat
 5. Krásný Veru! Já se do Primarku chystám, vyrazím do Berlína :)

  OdpovědětVymazat
 6. Taky bych se tam ráda ještě letos podívala, tak uvidíme :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mají už i zboží na Vánoce, nádhera :)

   Vymazat

Děkuju za Vaše komentáře :)

Veru. Používá technologii služby Blogger.
Děkuji moc za každý komentář :*