Povídání při neděli - blog, instagram, youtube

/
17 Comments
Ahoj všichni :),

jak začala škola a začalo víc povinností, začala jsem i já mít divné pocity, dny mě nebavily, byla jsem pořád bez nálady nebo spíš se špatnou náladou.

Tak jsem si řekla, že takhle to dál nejde a chci se zase hodit do pohody a pozitivní nálady.
Tak jsem si pro sebe určila časový rozmezí, abych věděla, že budu stíhat všechno to co chci.

Ke škole ještě chodím na brigádu, takže tím času ubývá. Posilovny se taky nechci zbavit, protože tam mě to baví moc a já ráda makám na svým těle.

A blog? Tak ten bych taky nechtěla ztratit, protože se mi najednou nechce dát pryč 2 roky práce.
Na blogu se teda nebudou nejspíš objevovat články tak pravidelně jako tomu bylo dřív, ale určitě i nadále přispívat chci.

A v poslední řadě, možná si někteří z Vás všimli, že jsem ten starý účet na Instagramu přestala používat, protože se začalo šířit různé kradení účtů, kdy jsem si všimla u svých kamarádek, že u jejich fotek byly odkazy na porna nebo i různé takové fotky.

Ale pak jsem se o tom s někým bavila a dospěli jsme k tomu, že nejspíš ty lidi museli zmáčknout na to, že byli u někoho označení a tak se jim do Instagramu dostal vir.

No ale zase zpátky k věci :). Instagram jsem si založila nový https://www.instagram.com/verulfby/ , protože přece jenom i tady je inspirace a já koukám na fotky ráda.


Tak se mějte moc krásně,
pa Veru  ♥17 komentářů:

 1. Taky jsem měla takovouhle náladu, cca. dva týdny, ale stačilo si dát na tři dny od všeho pauzu a jsem zase v pohodě :).
  http://gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občas to chce vypnout, že? Udělat si pohodičku, fakt relax, promyslet si co a jak a nějak to dál půjde :)

   Vymazat
 2. Mne tahle nálada začne od pondělí, protože mi začíná škola.. ani nevíš, jak ráda bych měla nějakou brigádu, ale s tím rozvrhem, který jsem dostala, to prostě nepude... Minulý semestr jsem měla o dost lepší a stejně jsem nic nesehnala :(

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poprvé mám rozvrh, co se brigáda dá, takže jsem ráda, i když je toho ve škole dost, tak brigáda se hodí :)

   Vymazat
 3. No už jsem si říkala, kam jsi z toho Instagramu zmizela. Když jsem si dělala nový účet já, tak jsem si pak všechny zase přidávala a Tebe jsem nemohla dohledat. Tak jsem moc ráda, že už jsi se zas ukázala :) Mě čeká první školní den zítra, takže čekám, že moje pocity budou podobné, než se nějak zaběhnu. Vůbec se mi tam nechce, zrovna první den mám hned od rána do večera, ale pak už to snad nějak půjde a hlavně pak omezím přednášky :D Budu se těšit na každý Tvůj článek :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná ten první týden je u mě vždycky takovej, než se to rozjede, že slyším ty požadavky a ten výklad po takové dlouhé době a jsem zase jak Alenka v říši divů :D. Seš milouš :*

   Vymazat
 4. Veruš, já takové období měla v září taky. Cítila jsem se strašně vyčerpaně, nic mě nebavilo, byla jsem mimo a trochu to odskákal i můj blog... Snad to už bude dobrý a budeme se mít fajn a šířit pozitivní energii :) Těším na tvé nadcházející články!

  September Favourites 2016

  My September 2016

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na Tvoje taky a přeju Ti jen skvělou náladu :*

   Vymazat
 5. Veru, doufám, že se budeš cítit zase lépe. Časový harmonogram je určitě skvělá věc. Já sama jsem občas překvapena, kolik toho za den stihnu, když si vše naplánuji. To si pak říkám, že byl den tak produktivní, jako by měl dvakrát tolik hodin. A určitě se nevzdávej ničeho, co máš ráda ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Máme to úplně stejně. Já navíc do školy dojíždím cca 30 km, a cesta do školy i ze školy trvá hodinu a půl, když nikde nejsou zpoždění. Už to jsou 3 hodiny promarněného času, který bych mohla využít k úplně něčemu jinému. Navíc jsem zvyklá dělat věcí spoustu, a tím si odepírám odpočinek a spánek, moje zdraví už mi za to poděkovalo :/ :) Takže hlavně odpočívej, doufám, že ti bude lépe ♥ Určitě se moc těším na další články! ♥

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No spánek určitě neodepírat, to já jak fakt nemám naspáno, je to taky špatný. Já nedojíždím denně, stačí mi to jednou týdně tam a zpátky a už z toho jsem unavená :D

   Vymazat
 7. Sem tam taky mívám takové období, hlavně když se nahrne víc práce, povinností a já nestíhám, to mě pak nic nebaví, o vše ztrácím zájem. Ale jdeš na to dobře, tohle vždy pomohlo i mně, určit si priority a pak se to dá do pořádku. Držím palce ať to tak je:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama, že občas takové nálady přijdou :) Děkuju :*

   Vymazat
 8. Takovéhle období mám zrovna teď i já, ale stále věřím, že to je jen nějaké blbé přechodné období a bude zase dobře :) Tak ať se ti daří! :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 9. Taky mám teď méně času a abych pravdu řekla. Mrzelo by mě, kdyby jsi přestala blogovat, protože se mi tvé články líbí a chodím k tobě ráda. Hned jsem tě začala sledovat na novém instagramu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat

Děkuju za Vaše komentáře :)

Veru. Používá technologii služby Blogger.
Děkuji moc za každý komentář :*